Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vurderer sterkt å gå til anskaffelse av en løftebukk til garasjen, for å gjøre mekking og service litt enklere.

Noen erfaringer på hva man kan anbefale, eller eventuelt unnvike?

Hvem har det beste tilbudet?

 

 

 

Skrevet

Kikk på hva som finnes på gasolin.no. Har bukk derfra, flere kompiser har også. Helt greie, om det er 'proff' kvalitet kan jeg ikke svare på. Pass på å kjøp en bukk som har luke under bakhjulet, gjør det lettere å demontere hjulet. Mulighet for å heve bukken med lufttrykk er også greit.

 

Mvh Lars W

  • Program

    Ingen kommende hendelser funnet
  • Aktive Tråder

    • Hvilken Duc da? I hvilken klasse? *nysgjerrig*
    • Henger meg på, rom på begge steder er bekreftet
    • Dessuten; Ducati "Weekend" nærmer seg og Yr stiller seg foreløpig positive. Vi har Frank med superstatus som suveren instruktør for Grønn gruppe. Hjemmegrodde instruktører med lang erfaring i Gul gruppe og ellers der det er nyttig. Nyrekruttert kar med "litt" erfaring i rød gruppe. Fanfare; Ole Bjørn Plassen supplerer Marie Gjone og andre "Røde" instruktører. Eker stiller med trygge og gode eksempler til etterfølgelse på banen OG litt mekanisk nødhjelp hvis man plutselig trenger det. Importøren Sverige-Norge sender hilsener og hjelper oss i kulissene, men måtte stokke om kalenderen (bl.a. p.g.a. fokus på enduro i tillegg) og har lovet å komme sterkere tilbake. Da blir det vel vafler da? Løvaas stiller med noen demosykler (til kjøring på vei. Ikke bane.) Norges ledende ekspert på fjæringsoppsett, Esp1-Tech, kommer. Hos oss er det aldri trengsel på banen. Da blir det lettere å kjøre sitt eget opplegg. Uforstyrret og mye tryggere.  https://www.bike.no/nyheter/bli-med-ducati-pa-rudskogen-26-juni/    Påmelding øverst i denne tråden, snarest og senest onsdag kveld 24. juni. Vi trenger tiden før, under og etter kjøringen til å passe på SIKKERHET & TRIVSEL. Derfor ingen tid til å betjene påmelding etter den 24.  VI SEES SNART😎🏍️
    • I dag ble jeg servert "ristretto". Mindre vann, tror jeg. Deilig fyldig smak. Hvem tar ansvar for å forsyne presidenten med god kaffe? Kommer du, Helge?
    • Javel ikke godkjennt pga for dyr alltså. En slik regel skulle de hatt i MotoGPT også😃 Det var da en Ducati på banen under siste? MN runde på Rudskogen i fjor. 
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer