Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei, og gledelig bar asfalt.

For en tid siden var jeg inne i innstillingene mine på desmodromene.no og slo på alt av varslinger, i den tro at jeg da ville få en e-post når noe foregikk på siden. Det kom aldri noen e-poster... Nå har jeg vært inne og sett meg om litt og tror jeg har skjønt hvordan det funker. Man får kun varsler knyttet til innhold eller personer man følger. Det betyr at man må finne knappen "Få e-post når..." i den tråden, emnet eller personen man ønsker å følge.

Jeg mistenker at det er flere som ikke helt har catchet denne funksjonaliteten, siden spontantturtråden kun har 2 følgere. Meg og en annen medlem. Den overordnede Strada-tråden har 7 følgere.

I praksis så tror jeg dette betyr at spontanturtråden ikke blir så spontan, i og med at det trolig bare er 7 (eller 2?) medlemmer som får varsel når noen annonserer en spontantur.

Medlemmer som vil være litt på hugget når det kommer til hva som skjer på desmodromene.no må altså "følge" innholdet de er interessert i. 

Dersom jeg har misfortstått helt så er det bare å se bort fra det jeg har skrevet over her, og jeg må da bare beklage at jeg har kastet bort sekunder av livene deres dere aldri får igjen... 😀

  • Liker 1
Posted

Jeg tror det du skriver stemmer.

Få hjelp til et enklere liv ved å klikke "Få epost når noe nytt skrives her". 👍

Jeg tror de fleste er vant til at det piper og vibrerer i lommen hver gang det skjer noe "viktig". Da glemmer man å klikke innom de delene av internett som ikke automatisk varsler.

Prosjekt "Klikk på knappen" fortsetter. En bruksanvisningsmail kommer.

  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Aktive Tråder

    • En tungvinn løsning, må da skru av hele skiten for å ta med inn. Kriega har jeg og er en funksjonell og sikker patent. SW Motech har også fine bagger, men koster en del.
    • Skomakeren syr/nagler bagen fast i basen hvis den ellers er brukandes....  
    • 110 mil, Kvitfjell, Idre fjell og hjem ble en fornøyelse på EVO’n. Herlig moment og bra med trøkk ga sikre forbikjøringer, selv om den mangler det ekstra som en heftig V4 har. Sporsikker og lett å håndtere. La om fordekket til Pirelli Diablo Rosso IV, deilig å stole på et sikkert dekk når regnet sprutet på vei opp Espedalen. 6 år gammelt Metzeler Roadtec Z6 bakdekk nesten ikke brukt fungerte fint. Jeg kan nesten ikke se slitasje etter turen! Jeg er skikkelig fornøyd med valget av sykkel og faktisk  positivt overrasket over kjøreegenskapene. Det blir spennende å prøve den på Rudskogen neste år. 1. modding gjennomført. Evotech styrelodd og vekk med fotpinnebrakett v side bak.    Salveska blir nok destruert ved første anledning, hadde jeg ikke hatt med stropper ville den nok havnet i en eller annen grøft underveis🤨
    • Takk til dere alle som var med på tur og gjorde dette til en så fin opplevelse, og et spesiell takk til presidenten vår som tar jobben med å organisere disse turene.  Personlig har jeg hatt en litt passiv MC sesong, og da er tilbudet om å bli med på slike organiserte turer veldig verdifulle, og for meg også en del av opplevelsen av å ha en Ducati. Ser frem til å se dere alle ved neste anledning.
×
×
  • Create New...

Important Information

Ved å benytte denne siden godtar du våre Privacy Policy og Guidelines