Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei sjekket litt priser på dekk og fant følgende på nett.

http://www.dekktilmc.no/

Prisene der er helt på nivå med Dekkonline (Delticom) og lurer på om noen har kjøpt av disse og eventuelt erfaring med de. Dekkonline har surret mye med belastning av Pay Pal konto osv for meg og er gått litt lei dem.

Hvis løsningen er konkuranse dyktig leverandør så er jo det enklere,nærmere og bedre. Jeg sjekket priser på Pirelli Rosso III.

Posted

Samme firma (Dekkhallen) som noen snakket om på FB, tror jeg. Da var omtalen positiv i forbindelse med kjøp og montering på felg. Avventer info om de også tar hjul av og på, men tror ikke det.

 

Pirelli Rosso III er 10% dyrere enn Dekkonline/Motorsykkeldekk og man må hente på Posten/butikken. Det er i samme område som vår Medlemsavtale med Dekk1. Metzeler M7RR er 50% dyrere.

 

Flott at vi har flere alternativer ;)

  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Aktive Tråder

    • Husk Thomas; det regnet ikke, vi ble ikke våte og alt er i orden! 😆😆😆😲🫣
    • Hei, takk for nok en veldig hyggelig og godt organisert tur – like moro som alltid. Til tross for litt av og på regn innimellom var det en kjempefin tur for min del. Tindevegen og Espedalen i dag var høydepunktene for meg. Alt på hotellet var også bra, som alltid. Det var også veldig gøy å lede den lille asfaltgruppen vår. Gleder meg allerede til Kvitfjell. Hilsen, Thomas
    • Takk til alle deltagerne - hyggelig at dere blir med👍 Kommentér gjerne hvordan du hadde det underveis og på hotellet. Vi ønsker respons🙂 Herlig tur 😎 14 til bords etter samling fra Rogakand, Lampeland, Fagernes og fire som var i området allerede fredag. Søndag morgen forsvant to tidlig tilbake til Rogaland, to eget opplegg, nesten alle våget grusen på Peer Gyntvegen, én hoppet så av i retning Tretten, noen rake veien hjem like etterpå, vi fleste la til Vingrom+Dokka og rundet av med litt tortur (treg søndagstrafikk siste biten mot Oslo), men med dobbel espresso er nå alt bra. På gjensyn gamle og nye medlemmer👏 På toppen av Peer Gyntvegen: 20260607_120327.mp4  
    • Henger meg på og sier takk for en nydelig og hyggelig tur! Ble nesten 90 mil, og det kjennes i rompa 🙂 Minner samtidig alle som tok Peer Gynt vegen, om at det lønner seg å betale bommen innen 48 timer, for å slippe fakturagebyr.
    • 20260606_193412.mp4     Heisann! Fikk ikke sagt hadet da jeg brøt ut av feltet etter Peer Gynt-veien..  Takk for laget alle sammen! Som forventet ble det trivelig og artig også denne gang!😃 Vi ses plutselig! Mvh. Terje
×
×
  • Create New...

Important Information

Ved å benytte denne siden godtar du våre Privacy Policy og Guidelines