Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei alle!

Vil bare få si tusen takk for hyggelig hilsen fra foreningen i forbindelse med mitt uhell 13.august.

 

Jeg var på tur med 10 andre medlemmer for å kjøre i en brudekortesje i vakre Valdres.

Dessverre nådde vi ikke frem pga et ufikset hull i RV 33. Jeg traff hullet, ble kastet uforsiktig av sykkelen. Vi seilte uelegant ut av veibanen, begge to.

 

Jeg sitter igjen med en nakkekrage etter brudd i c6 og c7 (fikset nå) og et reparert, komplisert, håndleddsbrudd i høyre arm.

 

Vel, nok om det, jeg kommer til å bli helt fin igjen, men det vil ta litt tid.

Sesongen 2016 er over for min del.

 

Det jeg skulle frem til er: Takk for nydelig hilsen på sykehuset.
Blomsterbudet forsøkte å levere meg en bukett, men fikk nekt pga infeksjonsfare i den avdelingen jeg lå på. Blomsterbutikken tok affære, og byttet ut buketten med en vanvittig mengde nydelig sjokolade. Alt er ikke fortært, men snart :)

 

God avslutning på 2016 sesongen alle sammen, håper å se dere på veien og/eller på Rudskogen i 2017!

 

Anne

Posted

Veldig bra at du er såpass oppegående Anne - fortsatt god bedring - forhåpentlig med tålmodighet ;) 

 

 

 

 

 

ps

Blomster ble egentlig bare bestilt fordi det er en obligatorisk del av pakka - det var sjokoladen som var målet :P

  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Aktive Tråder

    • En tungvinn løsning, må da skru av hele skiten for å ta med inn. Kriega har jeg og er en funksjonell og sikker patent. SW Motech har også fine bagger, men koster en del.
    • Skomakeren syr/nagler bagen fast i basen hvis den ellers er brukandes....  
    • 110 mil, Kvitfjell, Idre fjell og hjem ble en fornøyelse på EVO’n. Herlig moment og bra med trøkk ga sikre forbikjøringer, selv om den mangler det ekstra som en heftig V4 har. Sporsikker og lett å håndtere. La om fordekket til Pirelli Diablo Rosso IV, deilig å stole på et sikkert dekk når regnet sprutet på vei opp Espedalen. 6 år gammelt Metzeler Roadtec Z6 bakdekk nesten ikke brukt fungerte fint. Jeg kan nesten ikke se slitasje etter turen! Jeg er skikkelig fornøyd med valget av sykkel og faktisk  positivt overrasket over kjøreegenskapene. Det blir spennende å prøve den på Rudskogen neste år. 1. modding gjennomført. Evotech styrelodd og vekk med fotpinnebrakett v side bak.    Salveska blir nok destruert ved første anledning, hadde jeg ikke hatt med stropper ville den nok havnet i en eller annen grøft underveis🤨
    • Takk til dere alle som var med på tur og gjorde dette til en så fin opplevelse, og et spesiell takk til presidenten vår som tar jobben med å organisere disse turene.  Personlig har jeg hatt en litt passiv MC sesong, og da er tilbudet om å bli med på slike organiserte turer veldig verdifulle, og for meg også en del av opplevelsen av å ha en Ducati. Ser frem til å se dere alle ved neste anledning.
×
×
  • Create New...

Important Information

Ved å benytte denne siden godtar du våre Privacy Policy og Guidelines