Jump to content

Recommended Posts

Posted

Er det noen andre som har erfaring med Annitori PRO 2 Quickshiftere? Eg installerte nylig ein slik på en 1098 Streetfighter og dette virker som eit meget bra produkt! Bra pris, lett å installere, appstyring som funker og ein særs bra kundeservice.  Nå veit ikkje eg noko om kvaliteten på dette produktet men førsteintrykket er meget bra.

 

http://annitoriqs.com/ 

Posted

Kom over merket når eg googlet. Det er en del på Ducati.ms forumet som skryter mye av Annitori så da tenkte eg at dette må prøves. 

  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Aktive Tråder

    • En tungvinn løsning, må da skru av hele skiten for å ta med inn. Kriega har jeg og er en funksjonell og sikker patent. SW Motech har også fine bagger, men koster en del.
    • Skomakeren syr/nagler bagen fast i basen hvis den ellers er brukandes....  
    • 110 mil, Kvitfjell, Idre fjell og hjem ble en fornøyelse på EVO’n. Herlig moment og bra med trøkk ga sikre forbikjøringer, selv om den mangler det ekstra som en heftig V4 har. Sporsikker og lett å håndtere. La om fordekket til Pirelli Diablo Rosso IV, deilig å stole på et sikkert dekk når regnet sprutet på vei opp Espedalen. 6 år gammelt Metzeler Roadtec Z6 bakdekk nesten ikke brukt fungerte fint. Jeg kan nesten ikke se slitasje etter turen! Jeg er skikkelig fornøyd med valget av sykkel og faktisk  positivt overrasket over kjøreegenskapene. Det blir spennende å prøve den på Rudskogen neste år. 1. modding gjennomført. Evotech styrelodd og vekk med fotpinnebrakett v side bak.    Salveska blir nok destruert ved første anledning, hadde jeg ikke hatt med stropper ville den nok havnet i en eller annen grøft underveis🤨
×
×
  • Create New...

Important Information

Ved å benytte denne siden godtar du våre Privacy Policy og Guidelines