Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Godt brukt. Så godt brukt at de ikke virker lenger. Starteren, Denso, reddes kanskje (!) av nye børster. Vet ikke. OEM koster nesten kr 5.000,-. Sittet på sykkelen i 230.000km Kom fra min Monster S2R, men brukes også på diverse andre modeller. Stator strøk på diagnosen/testingen. Minst én seksjon er beksvart. Kan sikkert reddes av slike multikunstnere vi ser jobbe på fortauet i et land langt vekk. OEM koster ca kr 7.000,- (inkl rotor). Emballasjen på bildene er aftermarket deler fra CarpiMoto. Om noen vil prøve seg og ser muligheter - gi lyd og slå til på denne gratishandelen. Må hentes i Oslo. Mener du at Røde Kors eller mitt ølfond skal belønnes, så gjerne det.

finn duc 1.jpg

finn duc 2.jpg

finn duc 3.jpg

  • Program

    Ingen kommende hendelser funnet
  • Aktive Tråder

    • Ok - Rudskogen bekrefter i dag, men legger til vanlige forbehold om at nesten ingenting her i verden er helt sikkert. Kortversjonen er at helligdager er "silent days" med begrenset passeringsstøy 95dB, et par timer kortere åpningstid pr uke og at vanlige dager (ikke race eller "festival") er som de har vært i nyere tid - 100dB i depot og 110dB passering ute på banen.  Rudskogen understreker at det KAN komme endringer. I forskjellige retninger. Rudskogen selv, støy-fagfolkene, nabokollektivet, brukerne, politikerne, byråkratene og advokatene driver fremdeles med tanker og diskusjoner. MC-Akademiet berøres av endringer av "silent days". De gjør en fantastisk jobb med kjøringene sine og har vært aktive med å understreke at de ønsker bedre rammevilkår for å gjøre sitt frivillige samfunnsoppdrag. https://www.r-a.no/frykter-at-viktige-kurs-forsvinner-95-desibel-er-fortsatt-umulig-a-overholde/s/80-41-1321 Mest sannsynlig at vi kan fortsette som før - samme gode musikk - kanskje med endringer ukedag/åpeningstider. Vedtaket: vedtak om tillatelse Rudskogen Motorsenter.pdf-1.pdf  
    • Metzeler M9RR imponerer. Pendling/tur/alper/autobahn/Rudskogen i fin miks OG med varierende dekktrykk for å unngå trapping og flat spots lengst mulig. Det funker!! Målt kaldt; 30psi/2bar på bane og i alpene. 40psi/2,8bar på autobahn og av og til pendling. Fantastisk grep og god forutsigbarhet. Trygg følelse. Kanskje 2 sek saktere runder enn Racetec K3. Pluss veldig bra holdbarhet!! 9.000 bak - uten flat spots. Nå 11.000 foran og først i dag bittelitt trapping, men 1.000(-1.500?) igjen. 
    • ... 96? Målt den tiden vi var i bevegelse? Kan vel ikke være inkludert pauser😲😲🫣
    • .......Glemte å nevne at maten på Pernilla Wiberg igjen var ekstremt god.
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer