Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle!

Vil bare få si tusen takk for hyggelig hilsen fra foreningen i forbindelse med mitt uhell 13.august.

 

Jeg var på tur med 10 andre medlemmer for å kjøre i en brudekortesje i vakre Valdres.

Dessverre nådde vi ikke frem pga et ufikset hull i RV 33. Jeg traff hullet, ble kastet uforsiktig av sykkelen. Vi seilte uelegant ut av veibanen, begge to.

 

Jeg sitter igjen med en nakkekrage etter brudd i c6 og c7 (fikset nå) og et reparert, komplisert, håndleddsbrudd i høyre arm.

 

Vel, nok om det, jeg kommer til å bli helt fin igjen, men det vil ta litt tid.

Sesongen 2016 er over for min del.

 

Det jeg skulle frem til er: Takk for nydelig hilsen på sykehuset.
Blomsterbudet forsøkte å levere meg en bukett, men fikk nekt pga infeksjonsfare i den avdelingen jeg lå på. Blomsterbutikken tok affære, og byttet ut buketten med en vanvittig mengde nydelig sjokolade. Alt er ikke fortært, men snart :)

 

God avslutning på 2016 sesongen alle sammen, håper å se dere på veien og/eller på Rudskogen i 2017!

 

Anne

Skrevet

Veldig bra at du er såpass oppegående Anne - fortsatt god bedring - forhåpentlig med tålmodighet ;) 

 

 

 

 

 

ps

Blomster ble egentlig bare bestilt fordi det er en obligatorisk del av pakka - det var sjokoladen som var målet :P

  • Program

    Ingen kommende hendelser funnet
  • Aktive Tråder

    • Hva med å lage en føljetong-tråd med mekk & tull av denne og kommende sykler? "Evensen gjør noe greier" 😎 Øysteins tråd har 27.000 visninger. Min har 61.000. Temaet er åpenbart av interesse og jeg håper du hiver deg med.
    • Etter mye om og men i dag så ble det Multistrada på tur til Løvaas. Turen nedover fra Sundvollen ble kjørt på tørr asfalt, hjemover var det litt vått. Jeg ankom godtebutikken som enslig svale på DUCATI (det dukket opp et par til etter hvert). Noen venter på bestilt sykkel med forventet levering i løpet av april, så det ble bur på de🥵 7 DESMODROMER tok turen. Flere kunder og potensielle medlemmer var innom og det ble en hyggelig prat med noen av de. Salgssjef Plassen pratet om nye modeller og de fleste var i butikken. Multistrada V4 glimret med sitt fravær, det ble fortalt at nye bestillingsrutiner hos DUCATI gjør at den ikke er tilgjengelig for øyeblikket. Merkelig synes jeg da det er en av de mest populære modellene de siste årene 🧐 Butikken har blitt veldig fin etter oppussing, åpnere landskap og luftigere, men hvor er prøverommet? Ikke alle liker å skifte i fullt påsyn! Undertegnede er interessert i air bag vest og må få ut finger’n snart. Den «nye” modellen kjennes snasen ut, men jeg håper ikke at den blir testet skikkelig. Det blir nok en tur ned ganske snart.  Dette ble en av de få «rimelige» turene til Løvaas, ingen ting ble handlet denne gangen så jeg har nok litt til gode😬 Takk til dere som deltok og hyggelig å hilse på nye fjes😄 Jeg håper vi sees 1 mai og tur til Eker i Fredrikstad. Per        
    • Hei Jeg hadde behov for vannpolering av deler til min Sport 900 i forbindelse med reparasjon og oppgradering. Fikk utført dette hos Oslo Metallisering, fungerte perfekt. Så hvis du har behov for mekanisk bearbeiding så kan det være verdt å ta kontakt med han. Oslo Metallisering AS https://share.google/P1WcnuF1ZF9Ys5vQa
    • Yr har forandret mening igjen, nå ser det ut til å bli ubetydelig med regn de nærmeste timene. Jeg satser på å fyre opp Multistradaen og kjører ned til Løvaas😝
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer