Gå til innhold

Meccanica Løvaas Motor "AVLYST"


Anbefalte innlegg

Vi må dessverre avlyse arrangementet denne dagen pga. den alvorlige situasjonen vi er i nå. Det å samle så mange på en travel dag hos Løvaas motor er ikke forsvarlig. 

Vi har som tradisjon en Meccanica dag hos Løvaas Motor i Holmestrand hver vår.

Hold av lørdag 28mars. 

Det blir en 2 delt dag.

Del 1. En av medlemmene holder på med et spennende byggeprosjekt som viser hvor langt han har kommet. Han har sikkert mye å fortelle om prosessen.

Del 2 blir racing orientert. Vi håper Plassen Racing får presset inn et par timer med oss i en hektisk forsesong for de.

Vi satser på å starte kl 12:00

Kommer noen før er det nok å se på i butikken tipper jeg. Det blir gode tilbud på produkter hos Løvaas som det pleier.

De som har lyst til å bli med svar gjerne på tråden så vet jeg ca hvor mange som kommer og om du har lyst på pizza. Vi spleiser på den som tidligere.

For min del er jeg spent på SFV4 og håper den har kommet til Holmestrand😆

IMG_2456.thumb.PNG.567ae43fdc7bbcc92630d0228460050f.PNG

 

Jeg håper å se mange av dere denne dagen😄

Per

  • Liker 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Fremtidige hendelser

    Ingen kommende hendelser funnet
  • Aktive Tråder

    • Jeg har kjørt 204-hk-versjonen av 911SC. Jeg var ganske risikovillig den gangen, og fikk tilbud om å kjøre en slik t/r Strynsvatn Camping - Stryn Sentrum en gang rundt sen nitti. Vi var en litt broget gjeng på campingen. Jeg måtte ned fra campingen til sentrum for å ta ut penger(!) til leie av hytte. Fikk tilbud fra en Bergenser jeg hadde pratet med i fylla kvelden før om å "Ta Påååårrrrshen"  da jeg prøvde å åpne døra på den ytterst kjipe leiebilen vi hadde den gangen - jeg og min daværende samboer. Så da tok jeg Porschen. En 1981 3.0SC med påmontert bakvinge, men ellers standard. Eieren skrøyt av en tid Bergen - Stryn på mindre enn 3 timer om man tror på det. Saktekjøring kom med publikum, jeg kom meg ut av campingen uten å kvele motoren. Og så startet jeg å kjøre. Ohj. For en gokart. For en følelse med alt. Heldigvis visste jeg allerede som 25-åring at man ikke skal slå av midt i svingen på en 911. Men vet alle det? ;=)      
    • Er den Porschen 3 literen med 204hk? Jeg hadde 80 modell med 188 og siden den gang vært uinteressert i andre biler. Luftkjølt 911 eller så kan det være hipp som happ. På tide å opprette to separate lister? 2 og 4 hjul, avvikende regnskapsår.
    • Jeg er ikke klar for å forhandle.                                           Tror jeg.
    • Vi har forresten følgende rekkefølge her i heimen når det gjelder anskaffelser på morsom-hjul Porsche 911SC 1981 (dette er Kristin ... og meg) Alfa Romeo Giulia Ducati 900SS (annonsen over her) Ducati 888 SP4 jadda - ganske spesifikk her og det er en grunn til det)  
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer