Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Takk for link, dette er interresant!

 

Har sett nøye på siden og bildene, i utgangspunktet blir første tanke: at det er for billig til å være "sant". Sammenlignet med konkurrentene.

Løsningene virker gode, med kanskje unntak av pasasjerløsning. Ingen innflippbare pedaler, samt at braketten kan se litt " sårbar" ut?

Artig løsning for bremselys bryter.

 

Klør i "paypal" som har kortet mitt. Må nesten logge av, så jeg rekker å tenke meg om:-)

 

Mvh Duracell

Skrevet

Kanskje man kan modifisere dem litt ....  ;)

 

Fotpinnene byttes med vippe-pinner hvis det er/blir standard størrelse på hullene?

Bremselysbryter på bakbrems er ikke veldig viktig (sjelden man bremser bare bak), men trykkbryter funker.

Skrevet

Dette var VELDIG fristendes. Vurderes sterk!
Eneste er at jeg ser passasjer fotpinnen er en del høyere enn original, kanskje ikke så komfortabel?

pedane_arretrate_regolabili_rearsets_erg

maxresdefault.jpg

  • Program

    Ingen kommende hendelser funnet
  • Aktive Tråder

    • Jeg er også med, datoene reservert i kalenderen min, rom booket hos Elveseter. Både Diavelen min og jeg er allergisk mot all form for grus og vil i så fall vurdere enn alternativ rute der det kan være aktuelt.
    • Fra side 131 om motorsykkel. Jeg er fremdeles veldig underimponert over hva "ekspertene" klarer å koke sammen. Det kanskje verste er at de tilsynelatende er godt fornøyde selv - de samme folka som har brukt hele sin arbeidstid på å redusere ulykkene i mange år - bruker nå årevis på å finne ut hva som ikke funka og så kommer de opp med, mer eller mindre, de samme idéene igjen. Rundet av med å proklamere at de skal endre motorsyklistenes adferd MED HOVEDSAKLIG TVANG. Det neste? Skatt? 🤔 Vel, vel - les i vei. Gidder ikke? Skjønner det godt. Kortversjonen er at det blir litt innblanding, litt tvang, litt hyggelig holdningsprat, en og annen gul vest, MYE informasjonsinnhenting og annet kontorarbeid. Forsåvidt hyggelig at vi tilsynelatende, om ikke annet, kan fortsette å kjøre Ducati på vei og på bane 😎 Nasjonal tiltaksplan for trafikksikkerhet på vei 2026-2029.pdf
    • Temadagen hos Løvaas på lørdag AVLYSES pga få påmeldinger. Vi får håpe interessen er større neste gang. Mulig mange har fått med seg det meste på mc messa eller ikke er klar for å planlegge mc sesongen ennå.  Uansett så er en tur til Holmestrand og Løvaas alltid morsomt, hyggelig (kanskje dyrt) for de som tar seg en tur. Sees om ikke veldig lenge på 2 hjul😁
    • Mnja, det blir muligens en helt ny klassiker i rødt som begynner på M😉🏍🇮🇹
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer