Jump to content

Recommended Posts

Posted

Vi har kjøpt oss eksperthjelp til sjekk, innstilling og rådgivning angående fjæringen.

 

Det er mange som får seg en herlig aha-opplevelse etter at Martin har utført sin vodoo. Vi pleier å ha dette tilbudet på banedagene, så også i år, men det er sikkert endel medlemmer som like gjerne får dette gjort utenom banedagene.

 

Søndag 8. mai kl 12-15

 

Hos Martin Hovin a.k.a. Barn Life Racing

Trippestadveien 50, Askim

 

Påmelding her i denne tråden :)

 

 

 

Jeg vil tro at det dukker opp ønske om samkjøring - skriv her og avtal dere i mellom.

 

Vi sees B)

 

 

post-75-0-00644700-1459874470_thumb.jpg

  • 2 weeks later...
Posted

Det er noen av oss som skal på Fjæringsdag hos Martin på søndag. Jeg foreslår at de av oss som kommer fra Oslo/omegn møtes på Karl Johan ca kl 10 og drar ned til Lierkroa for å kjøre sammen med de som samles der? Dere møtes der ca kl 11?

  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Aktive Tråder

    • Husk Thomas; det regnet ikke, vi ble ikke våte og alt er i orden! 😆😆😆😲🫣
    • Hei, takk for nok en veldig hyggelig og godt organisert tur – like moro som alltid. Til tross for litt av og på regn innimellom var det en kjempefin tur for min del. Tindevegen og Espedalen i dag var høydepunktene for meg. Alt på hotellet var også bra, som alltid. Det var også veldig gøy å lede den lille asfaltgruppen vår. Gleder meg allerede til Kvitfjell. Hilsen, Thomas
    • Takk til alle deltagerne - hyggelig at dere blir med👍 Kommentér gjerne hvordan du hadde det underveis og på hotellet. Vi ønsker respons🙂 Herlig tur 😎 14 til bords etter samling fra Rogakand, Lampeland, Fagernes og fire som var i området allerede fredag. Søndag morgen forsvant to tidlig tilbake til Rogaland, to eget opplegg, nesten alle våget grusen på Peer Gyntvegen, én hoppet så av i retning Tretten, noen rake veien hjem like etterpå, vi fleste la til Vingrom+Dokka og rundet av med litt tortur (treg søndagstrafikk siste biten mot Oslo), men med dobbel espresso er nå alt bra. På gjensyn gamle og nye medlemmer👏 På toppen av Peer Gyntvegen: 20260607_120327.mp4  
    • Henger meg på og sier takk for en nydelig og hyggelig tur! Ble nesten 90 mil, og det kjennes i rompa 🙂 Minner samtidig alle som tok Peer Gynt vegen, om at det lønner seg å betale bommen innen 48 timer, for å slippe fakturagebyr.
    • 20260606_193412.mp4     Heisann! Fikk ikke sagt hadet da jeg brøt ut av feltet etter Peer Gynt-veien..  Takk for laget alle sammen! Som forventet ble det trivelig og artig også denne gang!😃 Vi ses plutselig! Mvh. Terje
×
×
  • Create New...

Important Information

Ved å benytte denne siden godtar du våre Privacy Policy og Guidelines