Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg rydder i div mc utstyr jeg ikke trenger. Det er kanskje noen som har lyst på noe av dette?

Jeg kan ta med noe til Rudskogen 1 august hvis det er ønskelig. 

Racing støvler:

Dainese Torque D1 IN. Strl 45. 

For smale for mine føtter, så de er brukt lite. Flotte støvler med god beskyttelse og lette å ta på/av

Pris: kr 1200. Kostet nye kr 3500-4000. 

 

Kriega:

Drypack US 10 og 5. 1 stk av hver. De er brukt på 1 langtur, så ser nesten nytt ut.

Pris: kr 800 for hver. Nypris er kr 1800 og 1600

 

Panigale/SF V4 fit kit. 

Et must for å få baggene til å sitte bra på sete bak. 

Pris: kr 200. 

 

Tank Drypack converter. Kan bruke 5 eller 10l baggen som tankeveske uten å feste noe til bensinlokket. Tilpasset SFV4 men ikke brukt.

Kr 300

Pris for alt: kr 1800. Nypris kr 4500. 

Alt av Kriega er SOLGT*

Tankevesker:

Givi  Tanklock 6l med ring til Rizoma SFV4/Panigale V4

Kr 600. Nypris kr. 1750

Solgt

 

Ducati Performance  stor med magnetfeste. 

Kr 200

 

Div:

Evotech styrelodd

Kr 300. Nypris kr 950

 

R&G

Gaffel beskytter og svingarm beskytter

Kr 400. Nypris ca kr 1100

 

CNC Bar end speil runde.

Kr 700. Nypris ca kr 2100

 

Daytona USB strømuttak til styret. Slim (nesten usynlig).

Koples til tenning.

Kr 250. Nypris kr 650. SOLGT

 

 

Ctek XS lithium batterilader

Brukt veldig lite

Kr 600. Nypris kr ca 11-1400

 

Interphone mobilholder med ladeplate. 

Fungerer dårlig på store motorer som Panigale/SF V4. Rister løs kamera.

Har brukt den på Supersport 939 uten problemer.

Kr 200

IMG_4979.jpeg

IMG_4978.jpeg

 

IMG_4989.jpeg

IMG_4984.jpeg


IMG_4972.jpeg

IMG_4393.jpeg

IMG_4207.jpeg

IMG_4991.jpeg

IMG_4986.jpeg

  • Liker 1
Skrevet
Aleksander skrev (3 timer siden):

Her var det mye snop, Per! 

Tar du med Kriega greiene, speil og usb laderen på banedagen? 

Det gjør jeg Aleksander. 

Skrevet
Jon Tangenes skrev (21 timer siden):

Jeg tar gjerne Ctec laderen. Den kan vel brukes på vanlige batterier også?

 

Ok det Jon, men jeg kan ikke svare ja på spm om den fungerer på vanlige batterier. Jeg kjøpte den da jeg hadde et lithium batteri i en banesykkel. Jeg har ikke prøvd den på noe annet. 

Skrevet
Thomas Scharrer skrev (13 timer siden):

Hei Per,

Var du ikke fornøyd med Kriega-bagene fordi du selger dem?

Jeg tenkte egentlig å kjøpe en US 20 og US 10, men er uansett interessert.

 

Mvh, Thomas

Kriega holdes av til Aleksander.

Kriga er det beste som fins av  softbags, men jeg har kjøpt Multistrada V4 med vesker så har ikke brukt for alle. Jeg har brukt Kriega i mange år og det har vært med på tur til alpene flere ganger. Sitter godt på sykkelen og er vanntette. 

  • Liker 1
  • Program

    Ingen kommende hendelser funnet
  • Aktive Tråder

    • Jeg er også med, datoene reservert i kalenderen min, rom booket hos Elveseter. Både Diavelen min og jeg er allergisk mot all form for grus og vil i så fall vurdere enn alternativ rute der det kan være aktuelt.
    • Fra side 131 om motorsykkel. Jeg er fremdeles veldig underimponert over hva "ekspertene" klarer å koke sammen. Det kanskje verste er at de tilsynelatende er godt fornøyde selv - de samme folka som har brukt hele sin arbeidstid på å redusere ulykkene i mange år - bruker nå årevis på å finne ut hva som ikke funka og så kommer de opp med, mer eller mindre, de samme idéene igjen. Rundet av med å proklamere at de skal endre motorsyklistenes adferd MED HOVEDSAKLIG TVANG. Det neste? Skatt? 🤔 Vel, vel - les i vei. Gidder ikke? Skjønner det godt. Kortversjonen er at det blir litt innblanding, litt tvang, litt hyggelig holdningsprat, en og annen gul vest, MYE informasjonsinnhenting og annet kontorarbeid. Forsåvidt hyggelig at vi tilsynelatende, om ikke annet, kan fortsette å kjøre Ducati på vei og på bane 😎 Nasjonal tiltaksplan for trafikksikkerhet på vei 2026-2029.pdf
    • Temadagen hos Løvaas på lørdag AVLYSES pga få påmeldinger. Vi får håpe interessen er større neste gang. Mulig mange har fått med seg det meste på mc messa eller ikke er klar for å planlegge mc sesongen ennå.  Uansett så er en tur til Holmestrand og Løvaas alltid morsomt, hyggelig (kanskje dyrt) for de som tar seg en tur. Sees om ikke veldig lenge på 2 hjul😁
    • Mnja, det blir muligens en helt ny klassiker i rødt som begynner på M😉🏍🇮🇹
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer